Ugrás a tartalomhoz
  • Kezdőlap
  • Termékek
    • Funko POP
      • Disney
      • Star Wars
      • Anime & Manga
      • Marvel
      • DC
      • Animation
      • Pokemon
      • Movies & TV
      • Video Games
      • Toys
      • Music
    • Mystery Box
    • Bitty POP
    • Előrendelések
    • Advent Calendar
  • Elérhetőség
Bejelentkezés

Ország/régió

  • Ausztria HUF Ft
  • Belgium HUF Ft
  • Bulgária HUF Ft
  • Ciprus HUF Ft
  • Csehország HUF Ft
  • Dánia HUF Ft
  • Észtország HUF Ft
  • Finnország HUF Ft
  • Franciaország HUF Ft
  • Görögország HUF Ft
  • Hollandia HUF Ft
  • Horvátország HUF Ft
  • Írország HUF Ft
  • Lengyelország HUF Ft
  • Lettország HUF Ft
  • Litvánia HUF Ft
  • Luxemburg HUF Ft
  • Magyarország HUF Ft
  • Málta HUF Ft
  • Németország HUF Ft
  • Olaszország HUF Ft
  • Portugália HUF Ft
  • Románia HUF Ft
  • Spanyolország HUF Ft
  • Svédország HUF Ft
  • Szlovákia HUF Ft
  • Szlovénia HUF Ft
  • Facebook
  • Instagram

Thecollectbase

  • Kezdőlap
  • Termékek
    • Funko POP
      • Disney
      • Star Wars
      • Anime & Manga
      • Marvel
      • DC
      • Animation
      • Pokemon
      • Movies & TV
      • Video Games
      • Toys
      • Music
    • Mystery Box
    • Bitty POP
    • Előrendelések
    • Advent Calendar
  • Elérhetőség
Bejelentkezés Kosár

Betettük a terméket a kosárba

Kosár megtekintése
Kihagyás, és ugrás a termékadatokra
1 / / 1

Thecollectbase

Funko POP! Marvel: Comic Cover - Black Panther #18

Normál ár 6.990 HUF
Normál ár 9.990 HUF Akciós ár 6.990 HUF
Akciós Elfogyott
Tartalmazza az adókat.
Mennyiség
Share
Minden részlet megtekintése
Funko POP! Marvel: Comic Cover - Black Panther #18

Animation

  • [PRE-ORDER] Funko POP! Re:Zero - Crusch Karsten #2468

    [PRE-ORDER] Funko POP! Re:Zero - Crusch Karsten #2468

    [PRE-ORDER] Funko POP! Re:Zero - Crusch Karsten #2468

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Beyblade X - Jaxon Cross #2426

    [PRE-ORDER] Funko POP! Beyblade X - Jaxon Cross #2426

    [PRE-ORDER] Funko POP! Beyblade X - Jaxon Cross #2426

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Beyblade X - Robin Kazami #2427

    [PRE-ORDER] Beyblade X - Robin Kazami #2427

    [PRE-ORDER] Beyblade X - Robin Kazami #2427

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Beyblade X - Multi Nana-Iro #2428

    [PRE-ORDER] Funko POP! Beyblade X - Multi Nana-Iro #2428

    [PRE-ORDER] Funko POP! Beyblade X - Multi Nana-Iro #2428

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Death Note - L #2381

    [PRE-ORDER] Death Note - L #2381

    [PRE-ORDER] Death Note - L #2381

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Death Note - Misa Amane #2380

    [PRE-ORDER] Funko POP! Death Note - Misa Amane #2380

    [PRE-ORDER] Funko POP! Death Note - Misa Amane #2380

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Death Note - Light Yagammi #2379

    [PRE-ORDER] Death Note - Light Yagammi #2379

    [PRE-ORDER] Death Note - Light Yagammi #2379

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Death Note - Ryuk #2382

    [PRE-ORDER] Death Note - Ryuk #2382

    [PRE-ORDER] Death Note - Ryuk #2382

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! The Amazing World of Gumball - Darwin Watterson #2303

    Funko POP! The Amazing World of Gumball - Darwin Watterson #2303

    Funko POP! The Amazing World of Gumball - Darwin Watterson #2303

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! The Amazing World of Gumball - Gumball Watterson #2302

    Funko POP! The Amazing World of Gumball - Gumball Watterson #2302

    Funko POP! The Amazing World of Gumball - Gumball Watterson #2302

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
1 / / 10
Az összes megtekintése
Kihagyás, és ugrás a termékadatokra
1 / / 1

Thecollectbase

Funko POP! Superman - Guy Gardner #585

Normál ár 3.490 HUF
Normál ár 4.490 HUF Akciós ár 3.490 HUF
Akciós Elfogyott
Tartalmazza az adókat.
Mennyiség
Share
Minden részlet megtekintése
Funko POP! Superman - Guy Gardner #585

Mystery Box

  • [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - Horror

    [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - Horror

    [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - Horror

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - K-Pop Demon Hunters

    [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - K-Pop Demon Hunters

    [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - K-Pop Demon Hunters

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - One Piece

    [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - One Piece

    [PRE-ORDER] Funko POP! Mystery Box - One Piece

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Astro Bot - Mystery Mini Figure

    [PRE-ORDER] Funko POP! Astro Bot - Mystery Mini Figure

    [PRE-ORDER] Funko POP! Astro Bot - Mystery Mini Figure

    Normál ár 2.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 2.990 HUF
1 / / 4
Az összes megtekintése

Disney & Pixar

  • Funko POP! Disney 100 - Mickey Mouse #1377

    Funko POP! Disney 100 - Mickey Mouse #1377

    Funko POP! Disney 100 - Mickey Mouse #1377

    Normál ár 8.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 8.990 HUF
  • Funko POP Onward - Manticore #724

    Funko POP Onward - Manticore #724

    Funko POP Onward - Manticore #724

    Normál ár 5.890 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.890 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Disney The Aristocats - Marie (Diamond) #1786

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney The Aristocats - Marie (Diamond) #1786

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney The Aristocats - Marie (Diamond) #1786

    Normál ár 6.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 6.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Tiana #1782

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Tiana #1782

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Tiana #1782

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Rapunzel #1781

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Rapunzel #1781

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Rapunzel #1781

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Belle #1780

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Belle #1780

    [PRE-ORDER] Funko POP! Disney Princess - Belle #1780

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Lilo & Stitch - Stitch with Mood Chart #1744

    [PRE-ORDER] Funko POP! Lilo & Stitch - Stitch with Mood Chart #1744

    [PRE-ORDER] Funko POP! Lilo & Stitch - Stitch with Mood Chart #1744

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Olaf #1785

    [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Olaf #1785

    [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Olaf #1785

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Anna #1783

    [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Anna #1783

    [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Anna #1783

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Elsa #1784

    [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Elsa #1784

    [PRE-ORDER] Funko POP! Frozen - Elsa #1784

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
1 / / 10
Az összes megtekintése
Kihagyás, és ugrás a termékadatokra
1 / / 1

Thecollectbase

Funko POP! The Smurfs - Smurfette #1516

Normál ár 4.990 HUF
Normál ár 5.890 HUF Akciós ár 4.990 HUF
Akciós Elfogyott
Tartalmazza az adókat.
Mennyiség
Share
Minden részlet megtekintése
Funko POP! The Smurfs - Smurfette #1516

Movies & TV

  • [PRE-ORDER] Funko POP! Family Guy - Stewie Griffin #1943

    [PRE-ORDER] Funko POP! Family Guy - Stewie Griffin #1943

    [PRE-ORDER] Funko POP! Family Guy - Stewie Griffin #1943

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Alien 3 - The Runner #1769

    Funko POP! Alien 3 - The Runner #1769

    Funko POP! Alien 3 - The Runner #1769

    Normál ár 7.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 7.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! The Odyssey - Odysseus #2191

    [PRE-ORDER] Funko POP! The Odyssey - Odysseus #2191

    [PRE-ORDER] Funko POP! The Odyssey - Odysseus #2191

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Gus Fring #1933

    [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Gus Fring #1933

    [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Gus Fring #1933

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Jesse Pinkman #1935

    [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Jesse Pinkman #1935

    [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Jesse Pinkman #1935

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Heisenberg #1934

    [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Heisenberg #1934

    [PRE-ORDER] Funko POP! Breaking Bad - Heisenberg #1934

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Phineas And Ferb - Candace #1751

    Funko POP! Phineas And Ferb - Candace #1751

    Funko POP! Phineas And Ferb - Candace #1751

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Jason Universe - Jason #2032

    [PRE-ORDER] Funko POP! Jason Universe - Jason #2032

    [PRE-ORDER] Funko POP! Jason Universe - Jason #2032

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Phineas and Ferb - Dr. Doofenshmirtz #1752

    Funko POP! Phineas and Ferb - Dr. Doofenshmirtz #1752

    Funko POP! Phineas and Ferb - Dr. Doofenshmirtz #1752

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Phineas And Ferb - Vanessa #1753

    Funko POP! Phineas And Ferb - Vanessa #1753

    Funko POP! Phineas And Ferb - Vanessa #1753

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
1 / / 10
Az összes megtekintése

Star Wars

  • [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Clone Trooper (Coruscant) #859

    [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Clone Trooper (Coruscant) #859

    [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Clone Trooper (Coruscant) #859

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Clone Trooper (Christophsis) #858

    [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Clone Trooper (Christophsis) #858

    [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Clone Trooper (Christophsis) #858

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Star Wars - Luke Skywalker (Legends) Glows in the Dark #846

    Funko POP! Star Wars - Luke Skywalker (Legends) Glows in the Dark #846

    Funko POP! Star Wars - Luke Skywalker (Legends) Glows in the Dark #846

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Star Wars - Plo Koon (Glows in the Dark) #852

    Funko POP! Star Wars - Plo Koon (Glows in the Dark) #852

    Funko POP! Star Wars - Plo Koon (Glows in the Dark) #852

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko POP! Star Wars - Shaak TI (Glows in the Dark) #853

    Funko POP! Star Wars - Shaak TI (Glows in the Dark) #853

    Funko POP! Star Wars - Shaak TI (Glows in the Dark) #853

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
  • Funko Bitty POP! Star Wars - The Mandalorian in N1 Starfighter (With Grogu)

    Funko Bitty POP! Star Wars - The Mandalorian in N1 Starfighter (With Grogu)

    Funko Bitty POP! Star Wars - The Mandalorian in N1 Starfighter (With Grogu)

    Normál ár 2.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 2.990 HUF
  • Funko Bitty POP! Star Wars - Death Star Bitty Box

    Funko Bitty POP! Star Wars - Death Star Bitty Box

    Funko Bitty POP! Star Wars - Death Star Bitty Box

    Normál ár 8.890 HUF
    Normál ár Akciós ár 8.890 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko Bitty POP! Star Wars - 8 Bit Luke Skywalker & Arcade Case

    [PRE-ORDER] Funko Bitty POP! Star Wars - 8 Bit Luke Skywalker & Arcade Case

    [PRE-ORDER] Funko Bitty POP! Star Wars - 8 Bit Luke Skywalker & Arcade Case

    Normál ár 8.490 HUF
    Normál ár Akciós ár 8.490 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko Bitty POP! Star Wars - Advent Calendar

    [PRE-ORDER] Funko Bitty POP! Star Wars - Advent Calendar

    [PRE-ORDER] Funko Bitty POP! Star Wars - Advent Calendar

    Normál ár 11.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 11.990 HUF
  • [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Darth Vader (In Armor) #867

    [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Darth Vader (In Armor) #867

    [PRE-ORDER] Funko POP! Star Wars - Darth Vader (In Armor) #867

    Normál ár 5.990 HUF
    Normál ár Akciós ár 5.990 HUF
1 / / 10
Az összes megtekintése
<div class="dynamic-checkout__content" id="dynamic-checkout-cart" data-shopify="dynamic-checkout-cart"> <shopify-accelerated-checkout-cart wallet-configs="[{&quot;supports_subs&quot;:true,&quot;supports_def_opts&quot;:false,&quot;name&quot;:&quot;shop_pay&quot;,&quot;wallet_params&quot;:{&quot;shopId&quot;:101527290202,&quot;merchantName&quot;:&quot;Thecollectbase &quot;,&quot;personalized&quot;:true}}]" access-token="a3ab786107b5c479cf1030082cbae38b" buyer-country="HU" buyer-locale="hu" buyer-currency="HUF" shop-id="101527290202" cart-id="f194a03a136e2ddd33b115bdd57aa923" enabled-flags="[&quot;a1d1f9a1&quot;]" > <div class="wallet-button-wrapper"> <ul class='wallet-cart-grid wallet-cart-grid--skeleton' role="list" data-shopify-buttoncontainer="true"> <li data-testid='grid-cell' class='wallet-cart-button-container'><div class='wallet-cart-button wallet-cart-button__skeleton' role='button' disabled aria-hidden='true'>&nbsp</div></li> </ul> </div> </shopify-accelerated-checkout-cart> </div>

Jogi információk

  • Keresés
  • ÁSZF
  • Adatkezelési Tájékoztató
  • Impresszum
  • Cookie tájékoztató
  • Tanúsítvány
  • Elállás a szerződéstől
  • Facebook
  • Instagram
Fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Thecollectbase Szolgáltató: Shopify
  • Adatvédelmi szabályzat
  • Visszatérítési szabályzat
  • Ha kiválasztasz egy lehetőséget, a teljes oldal frissül.
  • Tartalom megnyitása új ablakban.